MČR mládeže v rapid šachu 2014 Propozice v PDF Přihláška v XLS Seznam přihlášených


Seznam přihlášených
na

Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2014



Kategorie H14
#Příjmení, jménoOddílRapid ELO
1Vykouk JanCHESS Most2152
2Liška Jiří1.Novoborský ŠK2045
3Kadlec DanielCHESS Most1988
4Wagner VojtěchŠK Ortex – Reta Hradec Králové1932
5Daněk DanielŠK Duras BVK Brno1922
6Půlpán Matěj2222 ŠK Polabiny1917
7Mrkus FrantišekŠK Staré Město1911
8Jelínek MichalSK OAZA Praha1897
9Nový FilipŠK OAZA Praha1883
10Brejník GustavŠK Slavoj Litoměřice, o.s.1882
11Slovák KiliánŠK Sokol Vyšehrad Praha1830
12Zeman MatyᚊO Hraničář Horní Stropnice1827
13Vraj KarelSokol Hošťálková1818
14Lojek MarekSK Slavia Orlová1799
15Horváth TomᚊK Slávia Orlová1797
16Vystrčil MartinKlub šachistů Říčany 19251788
17Šolc FilipŠK Ortex – Reta Hradec Králové1788
18Žejdlík Patrik2222 ŠK Polabiny1769
19Filip TomášMezinárodní Šachová Škola Interchess1762
20Rastočný JosefŠachklub města Dobrovice1756
21Marko DanielŠK Lokomotiva Brno1755
22Viták JiříTJ Desko Liberec1754
23Kuchař MatějBeskydská Šachová Škola, o.s.1753
24Civín DominikŠK Řevnice1742
25Pavelka Jan HubertŠK Spartak Ústí nad Labem1734
26Opluštil DavidSokol Postoupky1734
27Jiříček JakubSokol Skalička1728
28Simet MartinTJ Košutka Plzeň1726
29Kotál VáclavŠO Hraničář Horní Stropnice1721
30Jurásek VojtěchŠachový klub Lokomotiva Brno, o.s.1710
31Žitný MichalŠK Lokomotiva Brno1704
32Chwistek KarelSlezan Opava1682
33Pastrnek MichalKlub šachistů Říčany 19251662
34Pilch DavidŠK Slávia Orlová1650
35Kupsa MatějTJ Lanškroun1639
36Hartinger AntonínTJ Libina1585
37Otruba MarekKlub šachistů Říčany 19251552
38Rolínek DominikŠO Hraničář Horní Stropnice1492
39Chovan Matouš ŠK Světlá nad Sázavou1310
Kategorie H12
#Příjmení, jménoOddílRapid ELO
1Dolanský LukᚊACHklub Tábor1978
2Mládek RichardTJ Spartak Vlašim1919
3Vraj OndřejSokol Hošťálková1898
4Ludvík Tomáš2222 ŠK Polabiny1870
5Voříšek JakubTJ Spartak Vlašim1814
6Petr JakubBohemians Praha1784
7Nehyba Martin Sokol Skalička1775
8Haase PavelŠK PORG Praha1725
9Skalský AlexandrŠK Staré Město1679
10Němec DavidŠK Kuřim1677
11Pavlík VladimírŠK Kuřim1666
12Demko RobertMezinárodní Šachová Škola Interchess1660
13Buločkin MartinPanda Rychnov nad Kněžnou1642
14Polanský Adam LubošCHESS Most1615
15Zeman DanielTJ Štefanydes Polička1582
16Halamíček RadekBeskydská Šachová Škola, o.s.1572
17Škrabánek MatějDDM Symfonie Poděbrady1558
18Srba StanislavŠK Spartak Chodov1541
19Pavlíček LukášTJ Štefanydes Polička1533
20Očko DominikMezinárodní Šachová Škola Interchess1515
21Nagy LadislavQCC České Budějovice1508
22Zavadil MatyᚊK Duras BVK Brno1493
23Brož PetrŠK Sklo – Bohemia Světlá nad Sázavou1483
24Martirosyan AraŠK Duras BVK Brno1482
25Novotný MartinDDM Symfonie Poděbrady1465
26Žejdlík Erik2222 ŠK Polabiny1462
27Szotkowski DavidMezinárodní Šachová Škola Interchess1456
28Hrabal MatějAgentura 64 Grygov1452
29Stinka JakubŠACHklub Písek1439
30Zvolenský DavidTJ Jawa Brodce1430
31Novotný OndřejŠO Hlinsko1415
32Šmíd PavelŠK Spartak Ústí nad Labem1408
33Richvalský PatrikŠK Zlínterm1398
34Musial DominikBeskydská Šachová Škola, o.s.1388
35Kříž TomᚊK Kuřim1337
36Kubíče JakubJoly Lysá nad Labem1258
37Flajšman PavelTJ Slavoj Dvorec1250
38Kašpar LukášTJ Slavoj Dvorec1227
39Štoudek MichalŠK Lokomotiva Brno1162
Kategorie H10
#Příjmení, jménoOddílRapid ELO
1Bláha MarekŠK Zábřeh na Moravě1651
2Stalmach RichardBeskydská Šachová Škola, o.s.1640
3Nytra OndřejBeskydská Šachová Škola, o.s.1616
4Krejčok TobiášBeskydská Šachová Škola, o.s.1616
5Tajovský MatějŠK Kuřim1612
6Vantuch LuciánBeskydská Šachová Škola, o.s.1606
7Přibyl ViktorŠK PORG Praha1605
8Miča MarekBeskydská Šachová Škola, o.s.1583
9Šebesta JanŠK Slávia Orlová1577
10Hvozdovič JanSvornost Rousínovec1538
11Skýpala OndřejTJ Aero Odolena Voda1535
12Jiroušek JanLokomotiva Česká Třebová1523
13Neuman FilipŠK Slávia Orlová1508
14Rokoš FilipŠK Ortex – Reta Hradec Králové1506
15Odstrčil LukášBeskydská Šachová Škola, o.s.1505
16Hofman Kryštof1. Novoborský ŠK1490
17Glozar PetrŠK Duras BVK Brno1485
18Opluštil PavelSokol Postoupky1484
19Jareš MichalTJ Energetik Chvaletice1476
20Kureš MichaelŠK Lokomotiva Brno1471
21Frank AdamBeskydská Šachová Škola, o.s.1469
22Gnojek PetrBeskydská Šachová Škola, o.s.1466
23Hosnedl MatyášQCC České Budějovice1466
24Hák DavidSokol Tábor1458
25Kufel PavolŠK Teplice1457
26Němeček LukášDDM Symfonie Poděbrady1447
27Mach PetrSokol Praha – Kobylisy1445
28Petříček LukᚊK Kuřim1420
29Dudek VojtěchTJ Jawa Brodce1412
30Kolář JanDDM + TJ Mohelnice1394
31Švejk MartinSokol Mladá Boleslav1375
32Procházka VojtěchŠK ERA Poštovní spořitelna1339
33Šťastný JakubŠK Střelnice Kadaň1315
34Bauer JanQCC České Budějovice1307
35Řezníček ŠtěpánZbrojovka Vsetín1289
36Zemen PavelKlub šachistů Říčany 19251282
37Barák DavidŠK Duras BVK Brno1282
38Ulč JiříŠK Spartak Chodov1250
39Vasilev DanTJ Jawa Brodce1163
40Vyhnálek JanTJ Spartak Pelhřimov1157
41Flajšman PetrTJ Slavoj Dvorec 0
Kategorie D14
#Příjmení, jménoOddílRapid ELO
1Kopcová LudmilaTJ Ostrava1740
2Ambrožová LucieŠK Staré Město1685
3Tůmová AnnaŠACH klub Tábor1621
4Vítová AnnaSokol Hradec Králové1619
5Brunová BlankaŠK Karlovy Vary1608
6Němcová KamilaŠK OAZA Praha1562
7Kocí TerezaŠK Lokomotiva Brno, o.s.1525
8Vavřínková EliškaŠachový klub Lokomotiva Brno, o.s.1521
9Vlková AnežkaTJ Spartak Vlašim1515
10Vrbová EvaSokol Buštěhrad1509
11Volanínová ŠárkaŠK Sklo – Bohemia Světlá nad Sázavou1487
12Kalinová EliškaŠK Spartak Ústí nad Labem1483
13Masáková PetraSpartak Adamov1463
14Zlámaná AnnaKlub šachistů Říčany 19251452
15Gemsová TerezaMSA Dolní Benešov1439
16Bierská AdélaZbrojovka Vsetín1424
17Novotná TerezaDDM Symfonie Poděbrady1404
18Kořenová MagdalénaBohemians Praha1393
19Šmajzrová VeronikaŠK Ústí nad Orlicí1387
20Dančáková KláraZbrojovka Vsetín1375
21Zemenová VeronikaKlub šachistů Říčany 19251296
22Kratochvílová KristýnaŠK Ortex – Reta Hradec Králové1273
23Baierová VeronikaBaník Havířov0
Kategorie D12
#Příjmení, jménoOddílRapid ELO
1Gřesová ZuzanaBeskydská Šachová Škola, o.s.1808
2Němcová KarinŠK OAZA Praha1719
3Přibylová SofieTJ Sokol Lány1600
4Laurincová KristýnaBeskydská Šachová Škola, o.s.1516
5Vilímová JulieKlub šachistů Říčany 19251498
6Richterová JulieŠachy Zastávka1473
7Otrubová KristýnaKlub šachistů Říčany 19251448
8Vašková MarieŠO Hlinsko1416
9Rosenbaumová LeaŠachový klub Zdice1413
10Marková KristýnaMezinárodní Šachová Škola Interchess1395
11Lorencová MichaelaQCC České Budějovice1370
12Urbanová DanielaSportovní klub Prostějov1298
13Stinková AnetaŠACH klub Písek1191
14Holásková VeronikaŠK Ústí nad Orlicí1176
15Košuličová AnnaŠK Kuřim1113
16Raková PetraŠK Ortex – Reta Hradec Králové1100
17Králíková EliškaŠK ZŠ Brankovice1080
18Jordová ZdeňkaSokol Postoupky1062
19Svobodová MartinaTJ Spartak Pelhřimov1036
20Bartošová HanaKlub šachistů Říčany 19250
21Zavitkovská Kateřina ŠK 64 Plzeň0
22Moulisová HelenaŠK ZŠ Brankovice0
Kategorie D10
#Příjmení, jménoOddílRapid ELO
1Rolínková LucieŠO Hraničář Horní Stropnice1402
2Fizerová LucieBeskydská Šachová Škola, o.s.1400
3Dvořáková OlgaSpartak Adamov1396
4Dudlová KateřinaŠachový klub Ústí nad Orlicí1372
5Šťastná MartinaQCC České Budějovice1348
6Pastrnková KateřinaKlub šachistů Říčany 19251328
7Dudová PavlínaBeskydská Šachová Škola, o.s.1318
8Vavřínková AnnaŠachový klub Lokomotiva Brno, o.s.1315
9Píšová PetraTJ Spartak Vlašim1280
10Lhotská AnnaSK OAZA Praha1274
11Málková AdrianaŠK 64 Plzeň1222
12Szusciková NatálieBeskydská Šachová Škola, o.s.1204
13Málková BarboraTJ Lanškroun1173
14Kořenová KarolínaŠachový oddíl Figurka Říčany1163
15Všetulová ViktorieŠK Staré Město1157
16Leksová SoňaTJ Lokomotiva Česká Třebová1147
17Michálková Viktorie NelaŠK Caissa Třebíč1070
18Habinová AliceŠK Kuřim1056
19Drastichová EliškaSlavia Havířov1055
20Růžičková EmaŠK SIGMIA Olomouc1008
21Šulcová Tereza2222 ŠK Polabiny0